JIDU huzuridagi diplomatik akademiya Maxsus fanlar kafedrasi mudiri Davlat xizmatlarini rivojlantirish agentligi rahbarlari uchun ma’ruza o‘qidi
Joriy yilning 21 dekabr kuni JIDU huzuridagi Diplomatik akademiya Maxsus fanlar kafedrasi mudiri, tarix fanlari nomzodi A.Xashimov O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat xizmatini rivojlantirish agentligi hududiy bo‘linmalari rahbarlari uchun "Chinobod Plaza" mehmonxonasi majlislar zalida "Muzokaralar, diplomatik protokol va odob-axloq qoidalari" mavzusida o‘quv-trening mashg‘ulotini o‘tkazdi. O‘tgan ma’ruza ishtirokchilar orasida katta qiziqish uyg‘otdi.

Заведующий кафедрой специальных наук Дипломатической академии при УМЭД провёл лекцию для руководителей Агентства развития государственной службы
21 декабря текущего года Заведующий кафедрой специальных наук Дипломатической академии при УМЭД, кандидат исторических наук А.Хашимов провел учебный тренинг-лекцию на тему: "Переговоры, дипломатический протокол и этикет" в зале заседаний отеля "Чинобод Плаза" для руководителей территориальных подразделений Агентства развития государственной службы при Президенте Республики Узбекистан. Прошедшая лекция, вызвала большой интерес среди слушателей.