JIDU huzuridagi diplomatik akademiya Maxsus fanlar kafedrasi mudiri Davlat xizmatlarini rivojlantirish agentligi rahbarlari uchun ma’ruza o‘qidi
Joriy yilning 21 dekabr kuni JIDU huzuridagi Diplomatik akademiya Maxsus fanlar kafedrasi mudiri, tarix fanlari nomzodi A.Xashimov O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti huzuridagi Davlat xizmatini rivojlantirish agentligi hududiy bo‘linmalari rahbarlari uchun "Chinobod Plaza" mehmonxonasi majlislar zalida "Muzokaralar, diplomatik protokol va odob-axloq qoidalari" mavzusida o‘quv-trening mashg‘ulotini o‘tkazdi. O‘tgan ma’ruza ishtirokchilar orasida katta qiziqish uyg‘otdi.

The Head of the Department of Special Sciences of the Diplomatic Academy at the UWED gave a lecture for the heads of the Agency for the Development of Public Service
On December 21 of this year, the Head of the Department of Special Sciences of the Diplomatic Academy at the UWED, Candidate of Historical Sciences A.Khashimov conducted a training lecture on "Negotiations, diplomatic protocol and etiquette" in the meeting room of the Chinobod Plaza hotel for the heads of territorial departments of the Agency for Public Service Development under the President of the Republic of Uzbekistan. The lecture aroused great interest among the participants.